Hizmetlerimiz

Bordrolama

Bordrolama

Bordrolama Nedir?

Bordrolama, firmaların norm kadroları dışında ihtiyaç duydukları personeli, insan kaynakları şirketinden belirli bir süre ile kiralanmasıdır.

Yasal işveren sıfatı Asya Grup’a aittir.

Neden Asya Bordrolama?

Bir işletmenin sunmayı düşündüğü bir servisi kendi bünyesinde üretmeyip, bu servisin yapılmasını bu konuda uzmanlaşmış olan başka bir firmaya bırakmasıdır. Bu şekilde işletme aynı zamanda istediği kaliteyi de uzmanlaşmış firma sayesinde yakalamış olur ve işletmenin verimlilik gücü artar.

Asya Bordrolama

Asya Bordrolama Hizmetleri; etkili iletişim, etik çalışma, bilgi paylaşımında firmayı zamanında bilgilendirme, dönemsel değerlendirmeyi ve raporlama ilkeleri ile bordrolama hizmetlerinde de kaliteli ve hızlı hizmeti ile firmalara destek sağlamaktadır.

Bordrolama ve dönemsel personel kiralama konusunda ülkemizin en büyük kuruluşlarına hizmet vermenin avantajını yaşayan Asya Bordrolama, tüm seçme ve işe yerleştirmeleri de kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bordro ve özlük konusunda uzmanlaşmış kadroları ve gelişmiş takip sistemleri ile bu konuda da lider konumdadır.

Bordrolama, yasal mevzuat gereği hatasız yapılmak zorunda olan bir hizmettir. Bunun için gerekli insan ve altyapı yatırımını tamamlamış olan Asya Bordrolama “Mükemmel Hizmet” anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Bizden teklif almadan karar vermeyin! +90 262 645 03 86
HEMEN ARA