Hizmetlerimiz

Personel Temini

Personel Temini

Personel derdine son.

Artık personelin tüm sorumluluğu bizde.

Personel almak isteyen kuruluşlara günlük, aylık ve yıllık eleman temini hizmeti.

Size Özel Çözümler

Personel temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması, giydirilmesi ve bordrolanması hizmetleri bulunmaktadır.  Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır.

Kurumların temizlik hizmetinin yanı sıra çeşitli gereksinimleri doğrultusunda çalışacak personellere ihtiyaçları olmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini Asya Grup tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Personel Temini Prensipleri

Asya Grup’ta personel temini aşağıdaki şartlar yerine getirilerek yapılmaktadır.

Eleman Seçilmesi: Müşterinin isteği doğrultusunda eleman, Asya Grup tarafından sağlanılarak bulunur. Müşteriden alınan onay sonucunda elemanın güvenlik soruşturması, işe giriş işlemleri, belirlenen rakamlara göre hareket edilerek giydirilmesi yapılır. İş öncesi idari ve işle alakalı seminer verildikten sonra eleman iş başı yapmaya hazır hale gelir.

Elemanın Kıyafeti: Müşterinin isteği doğrultusunda işte giyilecek elbiseler belirlenir ve elemanların kullanması sağlanır.

Elemanın Özlük Hakları: Hizmet kalitesinin yüksek olabilmesi için elemanların motivasyonu sürekli yüksek tutulmalı ve özgüveni sağlanmalıdır. Bunun bilincinde olan Asya Grup, elemanlarının her türlü özlük haklarını gözetmektedir. Çünkü, kaliteli hizmetin temelinde kaliteli personele sahip olmak yatar. Yapacakları hizmet özelliğine göre, işe başlamadan önce ve hizmet içinde eğitime tabi tuttuğumuz elemanlarımızla standartları daima daha yukarı çekmeyi hedefliyoruz.

Bizden teklif almadan karar vermeyin! +90 262 645 03 86
HEMEN ARA