Hizmetlerimiz

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Dış Cephe ve Cam Temizliği

Hayata temiz pencereden bakın.

Firmanızın camları, kirli hava, toz, rüzgâr, sisten meydana gelen kirli tabakalara maruz kalmaktadır. Temizlenmesi şirketinizin görüntüsü ve hijyeni bakımından önemlidir. Asya Grup Temizlik Şirketi olarak uzman personelimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Cam temizliğinde fiberoptik bezler ve bazik temizleyici maddeler kullanılmaktadır, bu sayede temizlenen camlarda tortu ve iz kalmamaktadır.

Cam temizliği konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.

En temiz, en hesaplı, en profesyonel hizmet.

Farkı gözlerinizle görün.

Her çeşit cam temizliği, tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği bölme camların temizliği, cam kapların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği.

Yukarıda adı geçen hizmetler için temizlenecek alan deneyimli uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir ve camların temizliği, çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendirilirsiniz. Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunacağımıza garanti veriyoruz.

Dış cephe ve cam yüzeyler çevre şartlarıyla orantılı olarak üzerlerinde kir tabakası oluşmaktadır. Belli periyodlarla temizliğinin yapılmamasında bu tabaka dış cephe ve cam yüzeylerde geri dönüşümü olmayan zararlar verebilmektedir.

Bizden teklif almadan karar vermeyin! +90 262 645 03 86
HEMEN ARA