Sizin İçin, Sizlerle...

Asya Grup, büyük bir grubun içinden gelmenin avantajını kullanarak,
hizmet verdiği sektörlerde kurumsallaşmış ender firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Kurumsal

18 Yıllık Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz!

Temizlik ve hijyen uygarlığın vazgeçilmez unsurları. Sağlıklı bir hayat ancak temizlikle mümkün olabilir. Asya Grup profesyonel kadrosu ve özel ürünleri ile alışılmış temizlik ve hijyen sınırlarını zorlayarak, sektörde saygın bir yere gelmiştir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, dünyastandartlarında üretim yapmayı kendine ilke edinmiştir.

Her türlü temizlik ve hijyen sorunlarınızda sorunlu zeminlerinizdeki problemlerinizin çözümü için bilgi birikimimiz, profesyonel kadromuz ve danışmanlık hizmetlerimizle yanınızdayız. Yaşadığımız ortamları daha temiz kılmak dileğiyle.

Misyonumuz

Misyonumuz

Sektörün beklentilerine hızlı kaliteli ve istikrarlı çözümler sunarak, müşterilerimizin işlerine güvenilir, ekonomik, kolaylaştırıcı değerler katarak, pazarda liderliğe aday olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Gelişen teknolojiyi altyapımıza entegre ederek siz müşterilerimize sorunsuz bir hizmet vermeyi sağlamak ve portföyümüzü geliştirmektir. Önceliğimiz daima “Müşteri Memnuniyeti” olmuştur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

2001 yılından itibaren temizlik, sosyal hizmet ve böcek ilaçlama sektöründe Gebze, İzmit ve İstanbul bölgelerinde bir çok seçkin işletmeye hizmet sunmaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzman Kadro

18 yıllık sektör tecrübesi ve uzman kadromuz sayesinde her şey daha kolay ve güvenilir.

Uygun Fiyatlandırma

Rekabetçi fiyatlandırma politikamız sayesinde cazip fiyatlar sunuyoruz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Güvenilir ve En İyi

Daima “en iyi” olmak vazgeçilmez bir ilkemizdir. Sizlere hizmet vermek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.