Hizmetlerimiz

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Evinize, ofisinize gönül rahatlığı ile gireceksiniz.

İnşaat, kısmi tamamlanmış, henüz yerleşimi yapılmamış binaların, ofislerin, alışveriş merkezlerinin, dekorasyon malzemelerine zarar vermemek ve inşaat artıklarının tamamını ortadan kaldırmak çok önemlidir. Bu da kullanılan malzeme, tecrübeli eleman ve profesyonel temizlikle doğru orantılıdır.

İnşaat sonrası bina, daire veya villanıza Asya Grup temizlik hizmetini gerçekleştirdikten sonra gönül rahatlığıyla girersiniz.

Geniş araç ve ekipman parkuru, profesyonel ekip.

İnşaat sonrası temizliklerde binanın dekorasyon malzemelerine zarar vermemek ve inşaat atıklarını ortadan kaldırmak çok önemlidir. Tecrübeli eleman ve temizlik ekipmanlarımızla bu hizmeti de sağlamaktayız. Disiplinimiz ve müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensiplerimizle firma ve ev temizliğinde çağdaş sistemlerle size hizmet veriyoruz.

İnşaat sonrası temizlik yaparken kullanmış olduğumuz ekip ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir.

İnşaat temizliği ve inşaat sonrası temizlik esnasında kullanılan temizlik ürünleri aynı olmamakla beraber her yüzeye uygulanacak temizlik ürünleri ayrı ve değişik değerlerdedir.

Bizim temizlik esnasında kullandığımız ürünler TSE standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

İnşaat sonrası temizlik yaparken etrafa zarar vermeden veya kullanılan kimyasalları doğru yüzeye uygulaması gerekmektedir.

Sizlere bu alanda daha çok sunduğumuz hizmet türleri; inşaat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası daire temizliği, inşaat sonrası villa temizliği, inşaat sonrası ofis temizliği, fabrika, yazlık, mermer veya zemin yer temizliği gibi alanlardır.

Bizden teklif almadan karar vermeyin! +90 262 645 03 86
HEMEN ARA